صفحه نخست
 
 
اطلاعات کاربری مورد نظر
 
   
اطلاعات کاربری مورد نظر
*توجه: عضویت در این پرتال نیازمند ارائه کد تصدیق می باشد. به محض اینکه شما اطلاعات خود را ثبت نمایید، ایمیلی شامل یک کد تصدیق به پست الکترونیک شما ارسال خواهد شد که این کد تصدیق برای اولین ورود به سایت از شما خواسته می شود.
 
 
کد بالا را در فیلد زیر وارد نمایید
قوانین عضویت سایت


قوانين سايت :

·       اين وب سايت تابع قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد.

·        تمامي کاربران مي بايست به هنگام ثبت نام در سايت، نام مناسبي برای خود انتخاب نمايند.

·       مديريت سايت در حد امکان از ويرايش يا حذف مطالب ارسالي خودداري خواهد کرد، مگر اينکه مطالب داراي کلمات رکيک ، محتواي ضد اسلامي و مغاير با محدوده تعيين شده در قوانين جمهوري اسلامي باشد. همچنين مطالب که توسط اعضا با نام مستعار درج مي گردد در صورتي داراي بار حقوقي باشد، ويرايش خواهد شد. توهين به هر شخص، نژاد، قوم و زباني در اين سايت ممنوع مي باشد.

·       در صورتي که شخصي از قوانين سايت خارج گردد نام کاربري ايشان مسدود و یا حذف خواهد شد.

·       از ساخت بيش از يک شناسه کاربري در سايت جداً خودداري فرماييد.

·       همانطور که از عنوان سايت پيداست اينجا يک سايت فارسي زبان است، بنابراين کليه مطالبي که در سايت مطرح مي شود مي بايست به زبان فارسي نوشته شوند. (تا جایی که امکان دارد از روش فینگلیش استفاده نشود)

·       لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات، از به کار بردن الفاظ و عباراتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده مي گردد خودداري نماييد.

·       مديران سايت دسترسي لازم براي ويرايش و تغيير در گفتگوها را دارند و براي اقدامات مديريتي ملزم به جواب پس دادن به کاربران متخلف نيستند.

      متن کامل قوانین سایت مسابقه ها

اتمام حجت
با توجه به قوانين ذکر شده شما مسئوليت رفتار و ارسالهاي خود خواهيد بود و در صورتي که از قوانين مذکور حمايت نکنيد با شما برخورد خواهد شد. اجراي اين قوانين به خواست بسياري از افراد و به خصوص به لحاظ راحتي تمامي کاربران مي باشد.
با اميد به اينکه با به کارگيري قوانين سايت و دستورالعملهايي که در آينده به آنها اضافه خواهد شد بتوانيم رضايت شما کاربر گرامي را جلب کنيم.

به اميد ساعاتی خوش، در هنگام مشاهده اين سايت براي شما

مدیریت سایت مسابقه ها

  
 
 
 
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد.
Copyright © 2013 - All rights reserved.
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک


تحلیل آمار سایت و وبلاگ